28 آبان 1398

برگزاری جلسه مشترک شورای دبیران واحد های 9 و 12

همزمان باهفته کتاب وکتابخوانی اولین جلسه مشترک شورای دبیران آموزشگاههای امام رضا(ع) (واحدهای 9و 12) روز دوشنبه 27/8/98 در فضای کتابخانه مرکزی امام خمینی(ره)واقع در میدان هشتصد برگزارگردید.در بخش اول جلسه همکاران ضمن بازدیدکلی با توضیحات مدیریت محترم کتابخانه با فضاها و امکانات موجود و فرایند فعالیت کتابخانه آشنا شدند.درادامه همکاران درکارگاه آموزشی طراحی پروژه های تدریس با محوریت سند تحول بنیادین آموزش وپرورش شرکت و از بیانات جناب آقای دکترظریف در این خصوص بهره مند شدند.
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - آموزشی

14 آبان 1398

حضور پرشور دانش آموزان وپرسنل آموزشگاه واحد9 در مراسم راهپيمايي روز 13 آبان

تعداد 40 نفر از دانش آموزان دبیرستان امام رضا (ع) واحد 9 همراه و همگام با سایر دانش آموزان در مراسم راهپیمایی شکوهمند 13 آبان ماه شرکت و با آرمان های امام انقلاب بیعت نمودند. شایان ذکر است طی مراسمی در آموزشگاه سایر دانش آموزان و پرسنل یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب و شهدای دانش آموزی را گرامی داشتند.

راهپیمایی ضد استکبار یوم الله 13 آبان در مشهدالرضا(ع) با حضور دانش آموزان دبیرستان امام رضا(ع)-واحد9 در روز دوشنبه 13 آبان‌ماه ساعت 8:30 صبح از میدان بسیج با قرائت قرآن و اجرای همخوانی توسط گروه سرود دانش‌آموزی به طرف حرم مطهررضوی برگزار شد.

مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - فرهنگی و مذهبی

4 آبان 1398

انتخابات بیست و دومین دوره شوراهای دانش آموزی

انتخابات بیست و دومین دوره شوراهای دانش آموزی با شعار "شورای دانش‌آموزی طلایه‌دار گام دوم انقلاب" اول آبان ۹۸ همزمان با سراسر کشور در دبیرستان امام رضا(ع) – واحد9 برگزار شد.

براساس ماده ۱۸ آیین نامه اجرایی مدارس، شورای دانش آموزی، برای مشارکت دانش آموزان در امور مربوط به مسائل آموزشی، پرورشی، انضباطی، ورزشی و فوق برنامه و ایجاد ارتباط صحیح و مستقیم دوسویه بین دانش آموزان و اولیای مدرسه و ارج نهادن به شخصیت و کرامت آنها و تقویت اعتماد به نفس و خود باوری و مسئولیت پذیری و مشارکت جویی در آنان در سطح مدارس تشکیل می‌شود.

مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - فرهنگی و مذهبی

21 آبان 1397

برگزاری مرحله اول آزمون علمی واحد 9

مرحله اول آزمون علمی پایه های هفتم، هشتم و نهم دبیرستان امام رضا (ع) واحد 9 در روز یکشنبه 97/8/20 برگزار گردید. این آزمون به صورت چهار گزینه ای و با هدف سنجش وضعیت علمی دانش آموزان ، شناسایی نقاط ضعف و برنامه ریزی بهتر جهت تقویت بنیه علمی فراگیران و آمادگی آنان جهت امتحانات برگزار گردید.
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - آموزشی

13 آبان 1397

شرکت پرشور دانش آموزان واحد 9 در راهپیمایی شکوهمند 13 آبان ماه

تعداد 80 نفر از دانش آموزان دبیرستان امام رضا (ع) واحد 9 همراه و همگام با سایر دانش آموزان در مراسم راهپیمایی شکوهمند 13 آبان ماه شرکت و با آرمان های امام انقلاب بیعت نمودند. شایان ذکر است طی مراسمی در آموزشگاه سایر دانش آموزان و پرسنل یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب و شهدای دانش آموزی را گرامی داشتند.
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - فرهنگی و مذهبی

9 آبان 1397

اجرای برنامه هماهنگ " نسل فهمیده ایم " با مناسبت گرامیداشت ایام ا... 13 آبان ماه

در روز چهارشنبه 97/8/9 به مناسبت گرامیداشت ایام ا... 13 آبان ماه به همت بنیاد فرهنگی رضوی برنامه هماهنگ " نسل فهمیده ایم " در محل نمازخانه آموزشگاه برگزار گردید. این برنامه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز و سپس با اجرای گروه سرود دانش آموزی آموزشگاه، اجرای مسابقه و روایتگری توسط آقای ملک ثابت ادامه یافت. شایان ذکر است نمایشگاهی به مناسبت این ایام در محل سالن آموزشگاه برپا گردید.
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - فرهنگی و مذهبی

7 آبان 1397

برگزاری مراسم عزاداری اربعین حسینی

به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی هیئت محبان الائمه این آموزشگاه اقدام به برگزاری مراسم عزاداری نمودند. در این مراسم که در محل نمازخانه آموزشگاه برگزار گردید با قرائت زیارت عاشورا شروع و در ادامه با سخنرانی امام جماعت آموزشگاه جناب آقای رضایی و مداحی و سینه زنی دانش آموزان به پایان رسید.
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

7 آبان 1397

نشست هم اندیشی مدیرعامل محترم بنیاد فرهنگی رضوی با اعضای انجمن اولیاء و مربیان واحد 9

در روز یکشنبه 97/8/6 مدیرعامل محترم بنیاد فرهنگی رضوی جناب آقای دکتر باغگلی ضمن شرکت در نماز جماعت با اعضای انجمن آموزشگاه دیدار کردند.در این دیدار که تا ساعت 14 ادامه داشت رئیس انجمن آموزشگاه به بیان نقطه نظرات و ارائه مشکلات فیزیکی آموزشگاه به ویژه کیفیت نامناسب فضای نمازخانه پرداختند. در ادامه جناب آقای باغگلی ضمن تشکر از حضور فعال انجمن نسبت به پیگیری مسائل مطرح شده قول مساعدت فرمودند.
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر

2 آبان 1397

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی

انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان امام رضا (ع) واحد 9 با حضور پرشور دانش آموزان در روز سه شنبه 97/8/1 راس ساعت 9 صبح برگزار گردید. در این انتخابات تعداد 22 نفر از دانش آموزان کاندید گردیده که پس از پایان رای گیری و شمارش آرا تعداد 11 نفر به عنوان اعضای شورای دانش آموزی انتخاب و معرفی خواهند شد.
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر

29 آبان 1396

حضور خادمیاران دبیرستان امام رضا (ع) واحد 9

تعداد 171 نفر از دانش آموزان دبیرستان واحد 9 طعم شیرین خدمت در حرم امام مهربانی ها را همزمان با روز شهادت امام رضا (ع) تجربه نمودند. شایان ذکر است این دانش آموزان در قالب 5 گروه در سه بخش ویلچر، غبارروبی و انواریاری ارائه خدمت نمودند.

مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: فرهنگی و مذهبی
قبلی  
1  2  3  4 
  بعدی
صفحه 1 از 4
   
نقشه سایت