3 دی 1397

اجرای طرح همیار معلم

در راستای تقویت بنیه علمی دانش آموزان ضعیف و استفاده از ظرفیت دانش آموزان توانمند علمی ، طرح همیار معلم از روز پنجشنبه 97/9/29 به صورت رسمی آغاز گردید. در این مرحله از طرح دانش آموزان کلاس های 703-704-705 در درس های ریاضی، علوم، ادبیات و عربی مشارکت داشته و در اجرای این طرح 27 نفر دانش آموز به عنوان همیار معلم و 83 نفر به عنوان فراگیر فعالیت دارند.
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 5
(1 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - آموزشی

30 دی 1396

دومین مرحله تشرف به حرم دانش آموزان واحد 9

در راستای اجرای برنامه های پرورشی آموزشگاه امام رضا (ع) واحد 9 و برابر برنامه زمانبندیدومین مرحله تشرف به حرم دانش آموزان دبیرستان در روز پنجشنبه مورخ 96/10/28 برگزار گردید.
شایان ذکر است تعداد 437 دانش آموز به همراه دبیران و سرپرستان ضمن بهره مندی از صبحانه متبرک حضرت و برگزاری دعا و زیارت از موزه مرکزی آستان قدس رضوی نیز بازدید نمودند. این برنامه از ساعت 8 الی 11 در حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار گردید.
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 5
(1 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - فرهنگی و مذهبی

9 دی 1396

آغاز امتحانات نوبت اول - دی ماه 96

با عنایت به برگزاری امتحانات نوبت اول سال تحصیلی 96-97 از روز شنبه مورخ 96/10/9 آغاز و تا روز چهارشنبه مورخ 96/10/20 ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است در ایام امتحانات کلاس های درس دایر نبوده و دانش آموزان پایه هفتم از ساعت 8 الی 10 و دانش آموزان پایه های هشتم و نهم از ساعت 10 الی 12 ضمن مراجعه به مدرسه و ارائه امتحان جهت آمادگی روز بعد به منزل مراجعه خواهند نمود.
برنامه امتحانی دانش آموزان جهت اطلاع
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - آموزشی

6 دی 1396

برگزاری دومین جلسه آموزش خانواده واحد 9

در ادامه اجرای برنامه های مصوب آموزشگاه امام رضا (ع) واحد 9 دومین جلسه آموزش خانواده با موضوعات هدایت تحصیلی و چطور فرزندانمان را در تحصیل بهتر یاری کنیم؟ با حضور حداکثری اولیای پایه های هفتم، هشتم و نهم در روزه های یکشنبه 96/10/3 و سه شنبه 96/10/5 در محل سالن همایش پژوهشسرای امام رضا (ع) برگزار گردید.شایان ذکر است در این جلسه ضمن آگاهی بخشی فرآیند هدایت تحصیلی به اولیاء محترم ، مشکلات دانش آموزان در امر مطالعه و راهکارهای اجرایی آن توسط استاد سیامکی مشاور و استاد دانشگاه مطالبی را ارائه نمودند.
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر

3 دی 1396

برگزاری اولین اردوی دانش آموزی آموزشگاه واحد 9با محوریت ورزش، سلامت و تندرستی

با عنایت به اهمیت ورزش و سلامت و ایجاد روحیه مضاعف در بین آینده سازان ایران اسلامی و همچنین افزایش انگیزه مندی در رقابت سالم بین دانش آموزان، اردوی د انش آموزی آموزشگاه امام رضا (ع) واحد 9 در روز پنج شنبه مورخ 96/9/30 از ساعت 8:30 الی 16 در محل اردوگاه ثامن الحجج (ع) با حضور تعداد  450 نفر از دانش آموزان و پرسنل آموزشگاه برگزار گردید شایان ذکر است مسابقات ورزشی و فرهنگی در تمامی پایه ها و رشته های مختلف برگزار شد. همچنین ضمن اقامه نماز اول وقت در محل نمازخانه اردوگاه از دانش آموزان برتر علمی و فرهنگی و بویژه آقای احسان کلاته عربی دانش آموز کلاس  802  که موفق به کسب رتبه اول استانی در آزمون سنجش تلاش تحصیلی شده بود تقدیر به عمل آمد .
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - فرهنگی و مذهبی - ورزشی

2 دی 1396

برگزاری مرحله آموزشگاهی مسابقات قرآن و عترت

به مناسبت بزرگداشت هفته قرآن ، نماز و عترت مرحله آموزشگاهی مسابقات قرآن و عترت در بین کلیه پایه های هفتم، هشتم و نهم آموزشگاه با شرکت حداکثری دانش آموزان برابر جدول آماری ذیل برگزار گردید.
شایان ذکر است برترین های هر رشته جهت شرکت در مرحله منطقه ای مسابقات معرفی خواهند گردید.
مولف: مدیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - فرهنگی و مذهبی

18 دی 1395

مولف: حسین ناصری
0  نظر
رتبه خبر: 2/8
(6 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - علمی - آموزشی

16 دی 1395

برگزاری همایش ارتباط مؤثر والد و فرزند با سخنرانی استاد عالیقدر جناب نیری

دومین جلسه همایش گفتمان رضوی  با موضوع : ارتباط موثر والد و فرزند با سخنرانی استاد عالیقدر جناب آقای نیری معاونت محترم متوسطه آموزش و پرورش استان خراسان رضوی برگزار گردید. درضمن فایل صوتی همایش را می توانید از معاونت فناوری آموزشگاه دریافت نمایید.
مولف: حسین ناصری
0  نظر
رتبه خبر: 3
(1 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - علمی - فرهنگی و مذهبی - آموزشی

11 دی 1395

کارگاه آموزشی آشنایی با فرآیند هدایت تحصیلی جهت والدین پایه نهم

در راستای ارتقای سطح آگاهی والدین گرامی پایه نهم آموزشگاه از فرآیند هدایت تحصیلی دانش آموزان در روز چهارشنبه مورخ 95/10/8 جلسه ای با حضور کلیه والدین دانش آموزان پایه نهم در محل نمازخانه آموزشگاه تشکیل گردید...
مولف: حسین ناصری
0  نظر
رتبه خبر: 1
(1 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - علمی - آموزشی

9 دی 1395

مولف: حسین ناصری
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبر - فرهنگی و مذهبی
قبلی  
1  2  3  4 
  بعدی
صفحه 1 از 4
   
نقشه سایت